4,604,332 unikalnych wizyt
Bip
wejdź na stronę bipraciborz/sp1
Facebook
Nawigacja
Strona główna
Misja Szkoły
Znajdź na mapie
Szkoła okiem kamery

Dla rodziców
Rada Rodziców
Harmonogram spotkań
Jak usprawiedliwiać?
Bezpieczny Internet
Ubezpieczenie Ucznia
Sekretariat
Druki do wypełnienia

Dla uczniów
Plan lekcji
Hymn szkoły
Uczeń miesiąca
Szkolny kalendarz
Terminarz konkursów
Terminarz wydarzeń
Koła zainteresowań
Artykuły
Pielęgniarka

Kadra pedagogiczna
Dyrekcja szkoły
Wychowawcy klas
Pomoc psych-ped
Pedagog
Logopeda
Psycholog

Biblioteka
Biblioteka
Regulamin biblioteki
Darmowe podręczniki

Świetlica
Świetlica szkolna
Świetlica środowiskowa

Stołówka
Stołówka szkolna
Zgłoszenie na stołówkę
Rezygnacja z obiadów
Tygodniowy jadłospis
Receptury potraw

Szkolne prawo
Regulamin SP1
Ocenianie zachowania
Mistrz dobrych manier
Prymus SP1
Sportowiec Szkoły
Plan pracy wychowawczej
Plan pracy profilaktycznej
Wykaz podręczników
Programy nauczania
Wymagania edukacyjne
Raporty z ewaluacji
ISO 14001

Kontakt z adminem
Kontakt z adminem
Działania profilaktyczno -wychowawcze
Szkolny Klub Wolontariatu
Szlachetna paczka
Zachowaj trzeźwy umysł
Okulary dla Afryki
Pedagog radzi
Reforma edukacji
Poczytaj mi, proszę.
Wejdź i zobacz!



Zobacz dział Edukacja


Przejście na stronę Stowarzyszenia
Twórcy i Odkrywcy
Losowa Fotka
Najchętniej pobierane
Nauczanie zintegrowane 55293
Sprawdzian kompetenc... 9464
Sprawdzian kompetenc... 6439
Audacity 4408
Photo Filtre 3991
Uczeń miesiąca 2016/2017
Uczniowie Miesiąca w roku szkolnym 2016/2017


Kwiecień 2017r.

I a Hanna Pośpiech, Piotr Gruszczyk

II a Hanna Glapińska, Maksymilian Boszczoń
II b Milena Darzycka
II c Martyna Siniakiewicz, Amelia Kabat
II d Paulina Halamoda, Wiktoria Kaim

III a Grzegorz Hetwer
III b Daniel Koczwara
III c Wojciech Krawiec, Michał Królik
III d Milena Doroshko

IV a Michał Fijałkowski
IV b Małgorzata Matelska, Tomasz Placzek
IV c Patrycja Herman

V a Wiktoria Kretek
V b Marcin Reichel

VI a Marta Mros
VI b Julia Skowronek, Wiktoria Górecka
VI c Filip Żywina, Robert Kicka, Daniel Rajman


Kwiecień 2017r.

1. I a Mikołaj Oszust, Kacper Zieja

2. II a Tymon Kucza
3. II b Łucja Rucińska
4. II c Wiktoria Sobiech, Milena Ulanicka-Chmielowiec, Maksymilian Grela
5. II d Daria Kukiełka, Emilia Sodzawiczny, Michał Żurek

6. III a Szymon Silny
7. III b Alicja Kuczera
8. III c Katarzyna Kindziak, Karol Kurek
9. III d Julia Szastak, Anna Szendzielorz
10. IV a -

11. IV b Paulina Grzegorzewicz, Paulina Szewczyk
12. IV c Emilia Bania

13. V a Kamil Bratkowski, Wiktoria Brzezny
14. V b Kinga Soroka

15. VI a Filip Beska, Patryk Białas
16. VI b Dominik Sergiel
17. VI c Bartosz Kijański

Marzec 2017r.

I a Aleksander Lużyna-Jakubczyk, Martyna Wycisk

II a Karolina Łyko
II b Julia Błaszczyk
II c Mateusz Bąbol, Martyna Surzykiewicz
II d Dominik Silny, Kamil Rudnik

III a Ewa Petka, Bartosz Łazinka, Julia Hahn
III b Marek Duda
III c Mateusz Dominik, Adam Cyfka, Karol Kurek
III d Maciej Iwaniec, Patrycja Golik

IV a Nicola Sobiech
IV b Feliks Wójcik, Paweł Nowak
IV c Patrycja Herman

V a Oliwia Rutkowska
V b Aaron Kampka, Kevin Niczek

VI a Piotr Mros
VI b Oliwia Kielska
VI c Jakub Konopka, Marek Zawada

Luty 2017r.

I a Kamil Radwan, Denis Zuber

II a Maja Balawender
II b Lena Śliwińska
II c Zuzanna Gawlik, Antoni Kuliga, Pola Bojczuk-Naciuk
II d Maja Guzik, Alan Lajtner

III a Mirosław Mularski, Grzegorz Hetwer, Olga Petka
III b Aleksandra Głowacz
III c Michał Mielnik, Maksymilian Mazurek, Szymon Lorek
III d Tomasz Szendzielorz

IV a Kacper Malinowski
IV b Kinga Białdyga, Magdalena Gil
IV c Radosław Jakubus

V a Karolina Cieślik, Kinga Ciężyk
V b Paweł Kleszczyński

VI a Kamil Gaszyna, Robert Małek
VI b Rafał Potracki
VI c Sandra Sławik


Styczeń 2017r.

I a Lena Junka, Wiktor Chrapek

II a Oliwier Potaczek
II b Adam Krowicki
II c Ewa Leszczyńska, Weronika Pajkiert, Radosław Marciniak
II d Anna Biały, Sławomir Jakubus

III a Paweł Kasparek, Dawid Gil, Agata Petka
III b Zuzanna Bajgier, Dominika Frencel
III c Julia Szymańska, Piotr Gumienny
III d -

IV a Filip Bochet, Irina Gadachik
IV b Filip Jaworski
IV c Michał Skupień

V a Emilia Nowak
V b Martyna Konkiel, Konrad Napiórkowski, Artur Pokorny

VI a Monika Bartuzelska
VI b Artur Herud, Wiktoria Boczar
VI c Emilia Pendzich, Inga Wardenga, Julia Janus


Grudzień 2016r.

I a Alex Czółowski, Krystyna Jędrzejewska,

II a Jakub Szyra,
II b Michał Żłobicki,
II c Julia Tomczyk, Paulina Bielska, Małgorzata Jasny,
II d Julia Majer, Szymon Rachelski, Maksymilian Paszczyński.

III a Martyna Ciepla, Oliwia Dombek,
III b Paulina Szewczyk,
III c Zuzanna Kita, Michał Olejniczak,
III d Maciej Iwaniec.

IV a Michał Leszczyński,
IV b Julia Iksal,
IV c Szymon Bajer,

V a Aleksandra Janiuk,
V b Krzysztof Kamiński, Szymon Rosowski, Zofia Wieczorek,

VI a Szymon Przeliorz, Robert Małek,
VI b Monika Karaszkiewicz, Paulina Szmyd, Klaudia Strachota,
VI c Arek Kokora, Jerzy Jędrzejewski,

Listopad 2016r.

I a Manuela Mikiewicz, Jakub Szczepanowski,

II a Łukasz Gruchel,
II b Mateusz Dyrszka,
II c Zofia Leszczyńska, Martyna Cybulska, Bartosz Kwaśny,
II d Paulina Halamoda, Maksymilian Paszczyński,

III a Wiktoria Lechocka, Zofia Jasiukajć,
III b Natalia Kicia,
III c Katarzyna Nizio, Lena Starzyńska, Agata Konderla,
III d Kaya Gremplica, Adam Chodkowski,

IV a Jakub Myśliwy,
IV b Maja Chodkowska,
IV c Patrycja Sitnikow,

V a Hanna Gruchel,
V b Marek Halamoda, Aleksandra Krawczuk,

VI a Maja Kalicka,
VI b Kamila Janczar, Szymon Paszczyński,
VI c Martyna Linkiewicz, Emilia Szewczyk, Filip Grela.


Październik

I a Lena Junka, Jakub Zając

II a Antoni Szymanowski
II b Marta Gajda
II c Błażej Jaworek, Marta Wróblewska, Emilia Pacharzyna
II d Julia Majer, Szynom Rachelski

III a Olaf Jaworski
III b Kinga Czech
III c Maciej Przybyła, Jakub Jaworek
III d Patrycja Golik, Kamila Synowiec

IV a Dominika Gemza
IV b Tobiasz Mróz
IV c Kamila Korf

V a Zuzanna Łyko
V b Anna Świętanowska, Bartosz Marcyniak

VI a Ala Kwaśny, Tomasz Liszka
VI b Kamil Skibiński, Kacper Klasen
VI c Bartek Kijański, Maria Bazak, Zosia Bugla


Wrzesień

I a Wiktoria Przeliorz, Philip Ciszek

IIa Agnieszka Wiśniewska
II b Zofia Jędrzejewska
II c Aleksandra Wróblewska, Martyna Lużyna
II d Julia Majer, Szynom Rachelski

III a Agnieszka Stocka
III b Arkadiusz Byliński
III c Bartosz Goc, Cezary Klimas
III d Julia Szostak

IV a Marta Wawoczny
IV b Emilia Pałczyńska, Zuzanna Hajduga
IV c Paweł Karwasz

V a Helena Krowicka
V b Paulina Gruszczyk

VI a Joanna Dudziak, Ewa Kacprowicz
VI b Marta Małecka, Aleksandra Piwowar
VI c Emilia Otlik, Weronika Otlik, Aleksandra Zaj

Jesteśmy OK!
e-Dziennik
Logowanie
Nazwa użytkownika

Hasło



Nie możesz się zalogować?
Poproś o nowe hasło
Każdy może kodować
Projekty innowacyjne
-Language @mosphere
-Koło Noblisty
-Akademia Myśli Twórczej

- Robotyka

- Destination Imagination
- Teatr Cieni
Projekty UE
Comenius
-My healthy lifestyle...

POKL
-KomPAS
-Nauka bez tajemnic
-Be Smart, My Student!

Euroregion Silesia
- Sport w sztuce...

Projekty systemowe
-Indywidualizacja...
- TIK Tak
Szkoła w Ruchu
Stop cyberprzemocy!