6,527,312 unikalnych wizyt
Bezpieczna szkoła

Procedury bezpieczeństwa Prezentacja MEN
Wytyczne GIS dla szkół
Zasady nauczania zdalnego
Nawigacja
Strona główna
Misja Szkoły
Znajdź na mapie
Szkoła okiem kamery

Dla rodziców
Rada Rodziców
Harmonogram spotkań
Jak usprawiedliwiać?
Bezpieczny Internet
Ubezpieczenie Ucznia
Internet: 10 porad
Narodowy Program Rozwoju_Czytelnictwa

Dla uczniów
Plan lekcji
Hymn szkoły
Szkolny kalendarz
Terminarz konkursów
Terminarz wydarzeń
Mój bezpieczny Internet
Artykuły
Pielęgniarka

Kadra pedagogiczna
Dyrekcja szkoły
Wychowawcy klas
Pomoc psych-ped
Pedagog
Logopeda
Psycholog

Biblioteka
Biblioteka
Regulamin biblioteki
Darmowe podręczniki

Świetlica
Świetlica szkolna
Świetlica środowiskowa

Stołówka
Stołówka szkolna
Tygodniowy jadłospis

Szkolne prawo
Regulamin SP1
Ocenianie zachowania
Mistrz dobrych manier
Prymus SP1
Sportowiec Szkoły
Regulamin SU
Plan pracy wychowawczej
Wykaz podręczników
Wymagania edukacyjne
Procedury powypadkowe
Raporty z ewaluacji
Szukaj

Kontakt z adminem
Działania profilaktyczno -wychowawcze
Szkolny Klub Wolontariatu
Działania charytatywne
Pedagog radzi
Szkoła dla Rodziców
Profilaktyka i psychoedukacja
Poczytaj mi, proszę.
Wejdź i zobacz!



Zobacz dział Edukacja


Przejście na stronę Stowarzyszenia
Bip
wejdź na stronę bipraciborz/sp1
Świetlica szkolna

Juniorowo
– świetlica inna niż wszystkie

Juniorowo to nowa forma opieki nad dziećmi po godzinach lekcyjnych. Obecnie do świetlicy uczęszcza 150 uczniów naszej szkoły. Dzięki zróżnicowanym zajęciom dzieci bardzo chętnie uczestniczą w nich rozwijając swoje zdolności i zainteresowania oraz nabywają nowe umiejętności. Proponujemy zajęcia w odpowiednio przystosowanych i wyposażonych salach:

LEGOROOM

(opiekun: p. Patrycja Pol, p. Karolina Goldman- Gorgosz, p. Teresa Ciszek, p. Adam Szramowski, p. Marek Rusecki )

Poniedziałek 13.35 - 15.35
Wtorek 12.35 – 16.30
Środa 12.35 - 15:35
Czwartek 12.35 – 13.35 i 14.35- 15.35
Piątek 13.35 - 15.35

Robotyka/Zajęcia komputerowe
(opiekun p. Krzysztof Ciszek, p. Patrycja Pol, p. Adam Szramowski, p. Marek Rusecki )

Zajęcia z robotyki
(opiekun p. Krzysztof Ciszek)
Środa 11.35-14.35

Poniedziałek 13.35- 14.35
Wtorek 14.35- 15.35
Środa 14.35-15.35
Czwartek 13.35- 15.35
Piątek 13.35- 14.35

MANUFAKTURA
(opiekun p. K. Bartkowiak-Bucyk)

Wtorek 13.35- 15.35

ART. & COOKING
(opiekun p. Karolina Lewosz)

Poniedziałek- Piątek 11.30- 16.30

Zajęcia kulinarne
Poniedziałek 13.00- 14.30
Wtorek 13.00- 14.30
Czwartek 14.00- 15.30

ZAJĘCIA SPORTOWE

(opiekun: p. Darek Kwapik)

Poniedziałek- Piątek 12.35- 14.35

SALA RELAKSU I ODRABIANIA LEKCJI

(opiekun p. Sylwia Majer-Kowalska, p. Karolina Goldman- Gorgosz, p. Grażyna Piątkowska, p. Iwona Kołtun, p. Małgorzata Połomska, p. Karolina Lewosz)

Codziennie 6.45- 7.45

oraz

Poniedziałek 10.30- 16.30
Wtorek 11.30- 16.30
Środa 11.30- 16.30
Czwartek 10.30- 16.30
Piątek 11.30- 16.30

e-Dziennik
Biblioteka
Logowanie
Nazwa użytkownika

Hasło



Nie możesz się zalogować?
Poproś o nowe hasło
Każdy może kodować
Programujemy
Bądź kreatywny
LearningApps
Facebook
Projekty innowacyjne
-Language @mosphere
-Koło Noblisty
-Akademia Myśli Twórczej

- Robotyka

- Destination Imagination
- Teatr Cieni
Projekty UE
Comenius
-My healthy lifestyle...

POKL
-KomPAS
-Nauka bez tajemnic
-Be Smart, My Student!

Euroregion Silesia
- Sport w sztuce...
- Wspólna nauka...
- Taniec bez granic
- Twarzą w twarz...

Projekty systemowe
-Indywidualizacja...
- TIK Tak
Szkoła w Ruchu
RODO
Kreatywni z Ostroga