5,449,527 unikalnych wizyt
Bezpieczna szkoła
Nawigacja
Strona główna
Misja Szkoły
Znajdź na mapie
Szkoła okiem kamery

Dla rodziców
Rada Rodziców
Harmonogram spotkań
Jak usprawiedliwiać?
Bezpieczny Internet
Internet: 10 porad
Narodowy Program Rozwoju_Czytelnictwa
Sekretariat

Dla uczniów
Plan lekcji
Hymn szkoły
Uczeń miesiąca
Szkolny kalendarz
Terminarz konkursów
Terminarz wydarzeń
Zajęcia sportowe w SP1
Mój bezpieczny Internet
Ciekawostki hiszpańskie
Artykuły
Pielęgniarka

Kadra pedagogiczna
Dyrekcja szkoły
Wychowawcy klas
Pomoc psych-ped
Pedagog
Logopeda
Psycholog


Biblioteka
Biblioteka
Regulamin biblioteki
Darmowe podręczniki

Świetlica
Świetlica szkolna
Świetlica środowiskowa

Stołówka
Stołówka szkolna
Tygodniowy jadłospis

Szkolne prawo
Regulamin SP1
Ocenianie zachowania
Mistrz dobrych manier
Prymus SP1
Sportowiec Szkoły
Regulamin SU
Plan pracy wychowawczej
Wykaz podręczników
Wymagania edukacyjne
Procedury powypadkowe
Raporty z ewaluacji

Jesteśmy OK!
Działania profilaktyczno -wychowawcze
Szkolny Klub Wolontariatu
Szlachetna paczka
Zachowaj trzeźwy umysł
Okulary dla Afryki
Pedagog radzi
Poczytaj mi, proszę.
Wejdź i zobacz!



Zobacz dział Edukacja


Przejście na stronę Stowarzyszenia
Bip
wejdź na stronę bipraciborz/sp1
Listy uczniów przyszłych klas pierwszych
Klasa I a – wychowawca klasy Pani Jarosława Kolorz


1. Bartuzelska Ola
2. Cygan Bartosz
3. Czółowski Mateusz
4. Gembalczyk Jakub
5. Kaźmierczak Oliwier
6. Kaźmierczak Emilia
7. Kostka Oskar
8. Malkiewicz Wiktoria
9. Ostrowska Maja
10. Porada Julia
11. Pytlarz Marta
12. Sameć Paweł
13. Sławik Szymon
14. Słotwiński Patryk
15. Tchórz Aleksander
16. Szczepanik Laura
17. Wajgt Mikołaj
18. Wieczorek Jaogda
19. Zielińska Maja
20. Żłobicka Helena

Klasa I b – wychowawca klasy Pani Iwona Piszczatowska

1. Bartela Bartek
2. Beska Julia
3. Bugla Michał
4. Bury Piotr
5. Gajda Mateusz
6. Gawenda Alan
7. Gładkowska Amelia
8. Iksal Aleksandra
9. Kołek Maksymilian
10. Malkusch Sandy
11. Mart Martyna
12. Mączka Alan
13. Oczek Lena
14. Rudnik Marcel
15. Rzepczyńska Kinga
16. Skowronek Franciszek
17. Szewczyk Antoni
18. Szwec Magdalena
19. Tomala Paweł
20. Wydra Lena

Klasa I c – wychowawca klasy pani Ramona Pieczarek

1. Bajgier Magda
2. Bzumowski Jan
3. Delengowska Zofia
4. Homik Igor
5. Hutyra Arkadiusz
6. Janus Wojciech
7. Jarecka Wiktoria
8. Joszko Dawid
9. Kania Nadia
10. Konior Tymoteusz
11. Kudla Maksymilian
12. Magdziak Alicja
13. Malinowski Filip
14. Matelska Hanna
15. 15. Mazurek Rafał
16. Mrozek Krystian
17. Mróz Adam
18. Novosolowa Daniel
19. Pietras Katarzyna
20. Schie-Schulz Aleksandra
21. Siwak Dawid
22. Siwek Alicja
23. Wallach Hanna

Lista kandydatów niezakwalifikowanych:

1. Cymerman Daniel

e-Dziennik
Biblioteka
Logowanie
Nazwa użytkownika

Hasło



Nie możesz się zalogować?
Poproś o nowe hasło
Każdy może kodować
Projekty innowacyjne
-Language @mosphere
-Koło Noblisty
-Akademia Myśli Twórczej

- Robotyka

- Destination Imagination
- Teatr Cieni
Projekty UE
Comenius
-My healthy lifestyle...

POKL
-KomPAS
-Nauka bez tajemnic
-Be Smart, My Student!

Euroregion Silesia
- Sport w sztuce...
- Wspólna nauka...
- Taniec bez granic
- Twarzą w twarz...

Projekty systemowe
-Indywidualizacja...
- TIK Tak
Szkoła w Ruchu
Kodowanie 2017
RODO
Kreatywni z Ostroga
UKS Ikar
Facebook
Reforma edukacji