5,195,380 unikalnych wizyt
Jesteśmy OK!
Sprawdź stan powietrza
Nawigacja
Strona główna
Misja Szkoły
Znajdź na mapie
Szkoła okiem kamery

Dla rodziców
Rada Rodziców
Harmonogram spotkań
Jak usprawiedliwiać?
Bezpieczny Internet
Ubezpieczenie Ucznia
Internet: 10 porad
Sekretariat

Dla uczniów
Plan lekcji
Hymn szkoły
Uczeń miesiąca
Szkolny kalendarz
Terminarz konkursów
Terminarz wydarzeń
Zajęcia sportowe w SP1
Mój bezpieczny Internet
Ciekawostki hiszpańskie
Artykuły
Pielęgniarka

Kadra pedagogiczna
Dyrekcja szkoły
Wychowawcy klas
Pomoc psych-ped
Pedagog
Logopeda
Psycholog


Biblioteka
Biblioteka
Regulamin biblioteki
Darmowe podręczniki

Świetlica
Świetlica szkolna
Świetlica środowiskowa

Stołówka
Stołówka szkolna
Tygodniowy jadłospis

Szkolne prawo
Regulamin SP1
Ocenianie zachowania
Mistrz dobrych manier
Prymus SP1
Sportowiec Szkoły
Plan pracy wychowawczej
Wykaz podręczników
Programy nauczania
Wymagania edukacyjne
Procedury powypadkowe
Raporty z ewaluacji

Kontakt z adminem
Kontakt z adminem
Działania profilaktyczno -wychowawcze
Szkolny Klub Wolontariatu
Szlachetna paczka
Zachowaj trzeźwy umysł
Okulary dla Afryki
Pedagog radzi
Egzaminy!
Poczytaj mi, proszę.
Wejdź i zobacz!



Zobacz dział Edukacja


Przejście na stronę Stowarzyszenia
Bip
wejdź na stronę bipraciborz/sp1
Rusza nowy rok szkolny

Wychowawcy klas/Nauczyciele wspomagający w roku szkolnym 2018/2019

1 A/I* - Iwona Kołtun/Barbara Śmieja (s. 114)

1 B - Grażyna Piątkowska (s. 12 B)

1 C - Teresa Ciszek (s. 111)


2 A/I - Krystyna Deptuła/Klaudia Łyko-Solisz (s. 12a)

2 B - Małgorzata Połomska (s. 11)

2 C/I - Ewelina Zerger/Agnieszka Gawliczek (s. 113)


3 A/I - Iwona Piszczatowska/Ilona Grim/Magdalena Tkacz (s. 112)


4 A/I - Paweł Ignac/Małgorzata Malinowska (s. 19 - parter G2)

4 B - Grażyna Malinowska (s. 218 - 2 piętro G2)

4C/W** - Joanna Hibner/Iwona Krużołek (s. 20 - parter G2)

4 D - Beata Kuliś (s. 212 - 2 piętro G2)


5 A/I - Patrycja Pol/Agnieszka Gawliczek (s. 16)

5 B/I - Sabina Chodenko/Jarosław Miąsik (s. 6)

5 C - Marek Krybus (s. 202)

5 D - Dorota Bulenda (s. 208)


6 A/W - Mariola Kramarczyk/Tomasz Trzęsiński (s. 203)

6 B - Franciszek Brzoska (s. 1)

6 C - Adam Szramowski (s. P1)


7 A/I - Beata Joszko/Ewa Jurek (s. 206)

7 B - Katarzyna Gruchel (s. 205)


8 A/I - Agata Gawron/Jarosława Kolorz (s. 201)

8 B - Ewa Jurek (s. 115)

8 C/W - Sylwia Surma/Ilona Pawełrk-podhajska (s. 3)


3ag/I - Ilona Rucińska/Alicja Kampka (s. 118)

3bg - Sylwia Nowakowska (s. 18)

3cg - Anna Bąbol (s. 15)

3dg - Ewa Nizio (s. 216)



* /I - klasa integracyjna
** /W - edukacja włączająca
e-Dziennik
Biblioteka
Logowanie
Nazwa użytkownika

Hasło



Nie możesz się zalogować?
Poproś o nowe hasło
Każdy może kodować
Projekty innowacyjne
-Language @mosphere
-Koło Noblisty
-Akademia Myśli Twórczej

- Robotyka

- Destination Imagination
- Teatr Cieni
Projekty UE
Comenius
-My healthy lifestyle...

POKL
-KomPAS
-Nauka bez tajemnic
-Be Smart, My Student!

Euroregion Silesia
- Sport w sztuce...
- Wspólna nauka...

Projekty systemowe
-Indywidualizacja...
- TIK Tak
Szkoła w Ruchu
Kodowanie 2017
Stop cyberprzemocy!
RODO
Kreatywni z Ostroga
UKS Ikar
Facebook
Reforma edukacji