5,605,022 unikalnych wizyt
Bezpieczna szkoła
Nawigacja
Strona główna
Misja Szkoły
Znajdź na mapie
Szkoła okiem kamery

Dla rodziców
Rada Rodziców
Harmonogram spotkań
Jak usprawiedliwiać?
Bezpieczny Internet
Ubezpieczenie Ucznia
Internet: 10 porad
Narodowy Program Rozwoju_Czytelnictwa
Sekretariat

Dla uczniów
Plan lekcji
Hymn szkoły
Szkolny kalendarz
Terminarz konkursów
Terminarz wydarzeń
Mój bezpieczny Internet
Artykuły
Pielęgniarka

Kadra pedagogiczna
Dyrekcja szkoły
Pomoc psych-ped
Pedagog
Logopeda
Psycholog

Biblioteka
Biblioteka
Regulamin biblioteki
Darmowe podręczniki

Świetlica
Świetlica szkolna
Świetlica środowiskowa

Stołówka
Stołówka szkolna
Tygodniowy jadłospis

Szkolne prawo
Regulamin SP1
Ocenianie zachowania
Mistrz dobrych manier
Prymus SP1
Sportowiec Szkoły
Regulamin SU
Plan pracy wychowawczej
Wykaz podręczników
Wymagania edukacyjne
Procedury powypadkowe
Raporty z ewaluacji

Kontakt z adminem
Jesteśmy OK!
Działania profilaktyczno -wychowawcze
Szkolny Klub Wolontariatu
Szlachetna paczka
Zachowaj trzeźwy umysł
Okulary dla Afryki
Pedagog radzi
Poczytaj mi, proszę.
Wejdź i zobacz!



Zobacz dział Edukacja


Przejście na stronę Stowarzyszenia
Bip
wejdź na stronę bipraciborz/sp1
Mistrzowie kodowania
Osoby, które bezbłędnie odkodowały swojego robota
- Mistrzowie kodowania w SP1:


Klasy 4
Julia Szastak, Kaja Gremplica,
Kinga Czech, Dominika Frencel, Mikołaj Wieczorek, Kacper Narewski,
Zuzia Bajgier, Paulina Szewczyk, Odetta Golińska, Ola Narewska,
Wiktoria Jezusek,
Agata Konderla, Lena Starzyńska, Zuzanna Kita.


Klasy 5

Klasy 6
Konrad Napiórkowski, Szymon Rosowski,
Łukasz Miechówka, Jakub Walas.

Klasy 7
Nadia Czemeryńska, Wiktoria Górecka, Kacper Kuczer,
Julia Skowronek, Michelle Lajtner, Marta Małecka,
Weronika Otlik, Marek Zawada, Filip Grela.

Klasy 2g
Wiktor Cyfka, Stanisław Nowak,Kamil Kampka, Natalia Gembalczyk, Emilia Blokesz,Daniel Psotta, Mateusz Płotek, Zofia Chluba, Arek Reichel, Kamil Piechaczek, Dawid Tokarski, Łukasz Szymański, Julia Cebulla, Wiktoria Marcinkiewicz, Karolina Kowaliczyn, Adrian Weczerek,Wojtek Salik, Mateusz Białas.

Klasy 3g
Patryk Bubon, Szymon Sabat, Rafał Molenda, Michał Łukasz Gawliczek,Marta Kolonko, Emilia Menżyk, Michał Piechaczek, Paweł Wranik, Jakub Silny, Dawid Kuna, Agnieszka Klinik, Nikodem Stroka, Alan Fas, Mateusz Kuriata.

Rozwiązanie przedstawimy w najbliższy weekend na szkolnej stronie fb.
e-Dziennik
Biblioteka
Logowanie
Nazwa użytkownika

Hasło



Nie możesz się zalogować?
Poproś o nowe hasło
Każdy może kodować
Projekty innowacyjne
-Language @mosphere
-Koło Noblisty
-Akademia Myśli Twórczej

- Robotyka

- Destination Imagination
- Teatr Cieni
Projekty UE
Comenius
-My healthy lifestyle...

POKL
-KomPAS
-Nauka bez tajemnic
-Be Smart, My Student!

Euroregion Silesia
- Sport w sztuce...
- Wspólna nauka...
- Taniec bez granic
- Twarzą w twarz...

Projekty systemowe
-Indywidualizacja...
- TIK Tak
Szkoła w Ruchu
Kodowanie 2017
RODO
Kreatywni z Ostroga
UKS Ikar
Facebook
Reforma edukacji