5,182,840 unikalnych wizyt
Jesteśmy OK!
Sprawdź stan powietrza
Nawigacja
Strona główna
Misja Szkoły
Znajdź na mapie
Szkoła okiem kamery

Dla rodziców
Rada Rodziców
Harmonogram spotkań
Jak usprawiedliwiać?
Bezpieczny Internet
Ubezpieczenie Ucznia
Internet: 10 porad
Sekretariat

Dla uczniów
Plan lekcji
Hymn szkoły
Uczeń miesiąca
Szkolny kalendarz
Terminarz konkursów
Terminarz wydarzeń
Zajęcia sportowe w SP1
Mój bezpieczny Internet
Ciekawostki hiszpańskie
Artykuły
Pielęgniarka

Kadra pedagogiczna
Dyrekcja szkoły
Wychowawcy klas
Pomoc psych-ped
Pedagog
Logopeda
Psycholog


Biblioteka
Biblioteka
Regulamin biblioteki
Darmowe podręczniki

Świetlica
Świetlica szkolna
Świetlica środowiskowa

Stołówka
Stołówka szkolna
Tygodniowy jadłospis

Szkolne prawo
Regulamin SP1
Ocenianie zachowania
Mistrz dobrych manier
Prymus SP1
Sportowiec Szkoły
Plan pracy wychowawczej
Wykaz podręczników
Programy nauczania
Wymagania edukacyjne
Raporty z ewaluacji

Kontakt z adminem
Kontakt z adminem
Działania profilaktyczno -wychowawcze
Szkolny Klub Wolontariatu
Szlachetna paczka
Zachowaj trzeźwy umysł
Okulary dla Afryki
Pedagog radzi
Egzaminy!
Poczytaj mi, proszę.
Wejdź i zobacz!



Zobacz dział Edukacja


Przejście na stronę Stowarzyszenia
Bip
wejdź na stronę bipraciborz/sp1
Uczeń Miesiąca 2017/2018

Uczeń Miesiąca V 2018r.

1 A Joanna Sznicer
1 B Jakub Napiórkowski
1 C Bartosz Zymelka

2 A Piotr Gruszczyk, Oskar Brożek, Kacper Zieja, Szymon Jezusek

3 A Maria Hylińska, Agnieszka Wiśniewska, Jakub Szyra
3 B Emilia Strachota, Kyrylo Doroshko
3 C Maksymilian Grela, Wiktoria Sobiech, Martyna Surzykiewicz
3 D Iga Goc, Marlena Kamińska

4 A Agata Petka
4 B Oliwia Ciszek, Maciej Kolonko, Aleksandra Narewska, Kacper Narewski
4 C Michał Mielnik
4 D Patrycja Golik

5 A Jakub Hibner
5 B Feliks Wójcik, Julia Iksal
5 C Wiktoria Kabelis

6 A Magda Cisowska, Helena Krowicka, Karolina Silna
6 B Nicola Gremplica

7 A Kamil Gaszyna, Alicja Kwaśny
7 B Szymon Paszczyński
7 C Sandra Sławik

2 AG Roksana Dera, Jakub Rodziewicz
2 BG Martyna Slany
2 CG Maciej Mielnik, Mateusz Płotek
2 DG Tobiasz Kuchajewicz

3 AG Marie-Chantalle Pieterek
3 BG Agnieszka Rajda
3 CG Paweł Wranik
3 DG Mateusz Grochowski, Katarzyna Jurczyszyn


Uczeń Miesiąca IV 2018r.

1 A Michał Koczwara
1 B Oskar Balik
1 C Wiktoria Duda

2 A Jakub Szczepanowski, Olivier Staszków

3 A Łukasz Gruchel, Szymon Korolewicz
3 B Marschal Pukowiec, Wojciech Kozielski
3 C Amelia Kabat, Weronika Pajkiert
3 D Bartłomiej Bartczak, Michał Żurek

4 A Bartosz Łazinka
4 B Fabian Bugiel, Mikołaj Wieczorek
4 C Cezary Klimas, Michał Królik
4 D Natalia Menżyk

5 A Irena Gadachik, Nicola Sobiech
5 B Zuzanna Hajduga
5 C -

6 A Kamil Bratkowski, Mateusz Liszka
6 B Krzysztof Kamiński, Aleksandra Biskup

7 A Marta Mros, Piotr Mros
7 B Nadia Czemeryńska
7 C Bartosz Kijański

2 AG Kacper Walczak
2 BG Marta Slany
2 CG Zofia Chluba, Agata Urbanek
2 DG -

3 AG Szymon Cuber
3 BG Kevin Klein
3 CG Patryk Bubon
3 DG Klaudia Czekajło


Uczeń Miesiąca III 2018r.

1 A Martyna Szlachetko
1 B Maksymilian Jaworek
1 C Aleksander Zagrobelny

2 A Kamil Radwan, Krystyna Jędrzejewska

3 A Oliwier Potaczek, Maja Balawender
3 B Zofia Bubiak, Justyna Napiórkowska
3 C Paulina Bielska, Mateusz Bąbol
3 D Julia Majer, Dominik Silny

4 A Oliwia Dombek, Maksymilian Kuriata
4 B Daniel Koczwara, Kinga Czech
4 C Katarzyna Nizio
4 D Kaya Gremplica, Milena Doroshko

5 A Hanna Romańczuk, Dominika Gemza
5 B Maja Chodkowska
5 C Kamila Korf

6 A Zuzanna Łyko, Karolina Silna
6 B Jakub Walas, Bartosz Marcyniak

7 A Monika Bartuzelska
7 B Klaudia Strachota
7 C Inga Wardenga

2 AG Wojciech Salik
2 BG Sonia Jabłońska, Jakub Kowalczyk
2 CG Agata Szydełko, Bartosz Bahryj, Emilia Blokesz
2 DG Agnieszka Dudek

3 AG Mateusz Lipa
3 BG Dominika Wiśniewska
3 CG Paweł Wranik, Patryk Bubon
3 DG Katarzyna Jurczyszyn


***

Uczeń Miesiąca II 2018r.

1 A Ewa Bucyk

1 B Igor Kalinowski
1 C Paulina Nojdeker

2 A Hanna Pośpiech, Mikołaj Oszust

3 A Hanna Glapińska, Kacper Gościński
3 B Adrian Sobeczko, Wiktor Krzyżyk
3 C Pola Bojczuk-Naciuk, Martyna Siniakiewicz
3 D Emilia Sodzawiczny, Grzegorz Suchecki

4 A Paweł Kasparek, Olga Petka
4 B Arkadiusz Bacewicz
4 C Cezary Klimas
4 D Kamil Ławniczak

5 A Zuzanna Jaszewska
5 B Tobiasz Mróz, Aleksander Wasilewski
5 C Michał Skupień

6 A Emilia Nowak, Marcin Rzytki
6 B Martyna Konkiel, Kinga Soroka, Zofia Wieczorek

7 A Aleksandra Konopka
7 B Paulina Szmyd
7 C Filip Grela, Jakub Konopka

2 AG Julia Cebulla
2 BG Monika Nowak, Weronika Wiegnart
2 CG Aleksandra Nizio
2 DG Błażej Kurowski

3 AG Szymon Cuber
3 BG Paweł Borowski
3 CG Przemysław Polak, Paweł Wranik
3 DG Natalia Kozielska


***

Uczeń Miesiąca I 2018r.

2 A Denis Zuber, Wiktor Chrapek

3 A Maja Balawender, Kacper Kołodziej
3 B Anna Niczek, Michał Reichel
3 C Zuzanna Gawlik, Radosław Marciniak, Bartosz Kwaśny,
3 D Maja Guzik, Wiktoria Kaim

4 A Martyna Ciepla, Ewa Petka
4 B Paulina Szewczyk, Dominika Frencel
4 C Zuzanna Kita
4 D Anna Szendzielorz, Adam Chodkowski

5 A Maria Koczwara, Natalia Gawryluk
5 B Kinga Białdyga, Kacper Brzoska
5 C Patrycja Herman

6 A Hanna Gruchel
6 B Artur Pokorny, Paweł Kleszczyński

7 A Maja Kalicka, Szymon Przeliorz
7 B Kacper Klasen
7 C Julia Janus

2 AG Wiktoria Marcinkiewicz
2 BG Martyna Slany
2 CG Daniel Psotta, Rafał Wranik
2 DG Martyna Lis

3 AG Mateusz Lipa
3 BG Magda Białdyga
3 CG Julia Krzemień
3 DG Mateusz Grochowski


Uczeń Miesiąca XII 2017r.

2 A Alex Czółowski, Philip Ciszek

3 A Antoni Szymanowski, Maria Hylińska
3 B Zofia Jędrzejewska
3 C Ewa Leszczyńska, Zofia Leszczyńska
3 D Anna Biały, Emilia Stajner

4 A Mirosław Mularski, Olaf Jaworski
4 B Jakub Sochacki, Aleksandra Głowacz
4 C Lena Starzyńska
4 D Kamila Synowiec, Maciej Iwaniec

5 A Jakub Myśliwy
5 B Paulina Szewczyk, Emilia Pałczyńska
5 C Emilia Bania

6 A Karol Denys
6 B Karolina Głowacz

7 A Joanna Dudziak
7 B Rafał Potracki
7 C Jakub Konopka, Marek Zawada, Arek Kokora

2 AG David Wala
2 BG Julia Skowronek
2 CG Julia Grochowska, Kamil Kampka
2 DG Izabela Hałacz

3 AG Karina Fiksiak
3 BG Martyna Trębacz
3 CG Michał, Łukasz Gawliczek, Paweł Wranik
3 DG Katarzyna Jurczyszyn


Uczeń Miesiąca XI 2017r.

2 A JAKUB ZAJĄC, MANUELA MIKIEWICZ

3 A SZYMON KOROLEWICZ, JAKUB BOŃCZYK
3 B MARTA GAJDA
3 C MARTYNA CYBULSKA, ANTONI KULIGA
3 D DARIA KUKIEŁKA, SŁAWEK JAKUBUS

4 A JULIA HAHN, WIKTORIA LECHOCKA
4 B ALICJA KUCZERA, ZUZANNA BAJGIER
4 C AGATA KONDERLA
4 D PATRYCJA GOLIK, SONIA STĘŻOWSKA

5 A IRENA GADACHIK, ZUZANNA JASZEWSKA
5 B FELIKS WÓJCIK, MAŁGORZATA MATELSKA
5 C BARTOSZ KRÓLIK

6 A KAROLINA CIEŚLIK
6 B KAJA ZAWADZKA

7 A MAJA KALICKA
7 B KAMILA JANCZAR, KAMIL SKIBIŃSKI
7 C MARTYNA LINKIEWICZ, MARIA BAZAK

2 AG MATEUSZ BIAŁAS
2 BG MARTYNA SLANY
2 CG NATALIA GEMBALCZYK
2 DG KINGA POLAK

3 AG MARTA MONETA
3 BG DOMINIKA WIŚNIEWSKA
3 CG MICHAŁ, ŁUKASZ GAWLICZEK
3 DG KATARZYNA JURCZYSZYN



Uczeń Miesiąca X 2017r.

2a Martyna Wycisk, Lena Junka

3a Amelia Gaszyna
3b Łucja Rucińska
3c Emilia Pacharzyna, Marta Wróblewska
3d Paulina Halamoda, Szymon Rachelski

4a Zosia Jasiukajc, Ewa Petka
4b Maja Słoboda
4c Estera Brzoska
4d Julia Owczarek, Julia Szastak

5a Sznicer Małgorzata, Leszczyński Michał
5b Maja Chodkowska, Zuzanna Hajduga
5c Julia Linkiewicz

6a Ola Janiuk
6b Julia Czerny

7a Michał Mikołajec
7b Artur Herud
7c Weronika Otlik, Emilia Otlik

2 ag Adrian Weczerek
2bg Monika Nowak
2cg Karolina Koczy, Magdalena Miechówka
2dg Ania Machowska

3 ag Mateusz Lipa
3bg Gracjan Kaniuka
3cg Michał Gawliczek
3dg Katarzyna Jurczyszyn


***

Uczeń Miesiąca IX 2017r.

2 A WIKTORIA PRZELIORZ, ALEKSANDER LUŻYNA – JAKUBCZYK

3 A MIKOŁAJ MYŚLIWY
3 B OSKAR KOSTRZON
3 C MAŁGORZATA JASNY, ALEKSANDRA WRÓBLEWSKA
3 D MAKSYMILIAN PASZCZYŃSKI

4 A GRZEGORZ HETWER, AGNIESZKA STOCKA
4 B NATALIA KICIA
4 C MICHAŁ OLEJNICZAK
4 D TOMASZ SZENDZIELORZ

5 A HANNA ROMAŃCZUK
5 B MAGDALENA GIL
5 C JULIA SZEWCZYK

6 A WIKTORIA KRETEK
6 B MAREK HALAMODA, PAULINA GRUSZCZYK

7 A PATRYK BIAŁAS
7 B ALEKSANDRA PIWOWAR
7 C EMILIA SZEWCZYK, ALEKSANDRA ZAJ

2 AG KAMIL PIECHACZEK
2 BG SEBASTIAN NOWAK
2 CG ALEKSANDRA OLEJNICZAK
2 DG PATRYK ORC

3 AG PAULINA ŁAWNICZAK
3 BG WIKTORIA SZCZEPANEK
3 CG MICHAŁ GAWLICZEK
3 DG Brak



Uczniowie Miesiąca w roku szkolnym 2016/2017
e-Dziennik
Biblioteka
Logowanie
Nazwa użytkownika

Hasło



Nie możesz się zalogować?
Poproś o nowe hasło
Każdy może kodować
Projekty innowacyjne
-Language @mosphere
-Koło Noblisty
-Akademia Myśli Twórczej

- Robotyka

- Destination Imagination
- Teatr Cieni
Projekty UE
Comenius
-My healthy lifestyle...

POKL
-KomPAS
-Nauka bez tajemnic
-Be Smart, My Student!

Euroregion Silesia
- Sport w sztuce...
- Wspólna nauka...

Projekty systemowe
-Indywidualizacja...
- TIK Tak
Szkoła w Ruchu
Kodowanie 2017
Stop cyberprzemocy!
RODO
Kreatywni z Ostroga
UKS Ikar
Facebook
Reforma edukacji