4,955,918 unikalnych wizyt
Bip
wejdź na stronę bipraciborz/sp1
Facebook
Uwaga smog!
Nawigacja
Strona główna
Misja Szkoły
Znajdź na mapie
Szkoła okiem kamery

Dla rodziców
Rada Rodziców
Harmonogram spotkań
Jak usprawiedliwiać?
Bezpieczny Internet
Ubezpieczenie Ucznia
Internet: 10 porad
Sekretariat

Dla uczniów
Plan lekcji
Hymn szkoły
Uczeń miesiąca
Szkolny kalendarz
Terminarz konkursów
Terminarz wydarzeń
Koła zainteresowań
Mój bezpieczny Internet
Ciekawostki hiszpańskie
Artykuły
Pielęgniarka

Kadra pedagogiczna
Dyrekcja szkoły
Wychowawcy klas
Pomoc psych-ped
Pedagog
Logopeda
Psycholog


Biblioteka
Biblioteka
Regulamin biblioteki
Darmowe podręczniki

Świetlica
Świetlica szkolna
Świetlica środowiskowa

Stołówka
Stołówka szkolna
Zgłoszenie na stołówkę
Rezygnacja z obiadów
Tygodniowy jadłospis
Receptury potraw

Szkolne prawo
Regulamin SP1
Ocenianie zachowania
Mistrz dobrych manier
Prymus SP1
Sportowiec Szkoły
Plan pracy wychowawczej
Wykaz podręczników
Programy nauczania
Wymagania edukacyjne
Raporty z ewaluacji
ISO 14001

Kontakt z adminem
Kontakt z adminem
Działania profilaktyczno -wychowawcze
Szkolny Klub Wolontariatu
Szlachetna paczka
Zachowaj trzeźwy umysł
Okulary dla Afryki
Pedagog radzi
Reforma edukacji
Poczytaj mi, proszę.
Wejdź i zobacz!



Zobacz dział Edukacja


Przejście na stronę Stowarzyszenia
Twórcy i Odkrywcy
Losowa Fotka
Najchętniej pobierane
Nauczanie zintegrowane 61159
Audacity 4618
Język polski 4236
Photo Filtre 4197
Raport 2012r. 3581
Uczeń Miesiąca 2017/2018

Uczeń Miesiąca I 2018r.

2 A Denis Zuber, Wiktor Chrapek

3 A Maja Balawender, Kacper Kołodziej
3 B Anna Niczek, Michał Reichel
3 C Zuzanna Gawlik, Radosław Marciniak, Bartosz Kwaśny,
3 D Maja Guzik, Wiktoria Kaim

4 A Martyna Ciepla, Ewa Petka
4 B Paulina Szewczyk, Dominika Frencel
4 C Zuzanna Kita
4 D Anna Szendzielorz, Adam Chodkowski

5 A Maria Koczwara, Natalia Gawryluk
5 B Kinga Białdyga, Kacper Brzoska
5 C Patrycja Herman

6 A Hanna Gruchel
6 B Artur Pokorny, Paweł Kleszczyński

7 A Maja Kalicka, Szymon Przeliorz
7 B Kacper Klasen
7 C Julia Janus

2 AG Wiktoria Marcinkiewicz
2 BG Martyna Slany
2 CG Daniel Psotta, Rafał Wranik
2 DG Martyna Lis

3 AG Mateusz Lipa
3 BG Magda Białdyga
3 CG Julia Krzemień
3 DG Mateusz Grochowski


Uczeń Miesiąca XII 2017r.

2 A Alex Czółowski, Philip Ciszek

3 A Antoni Szymanowski, Maria Hylińska
3 B Zofia Jędrzejewska
3 C Ewa Leszczyńska, Zofia Leszczyńska
3 D Anna Biały, Emilia Stajner

4 A Mirosław Mularski, Olaf Jaworski
4 B Jakub Sochacki, Aleksandra Głowacz
4 C Lena Starzyńska
4 D Kamila Synowiec, Maciej Iwaniec

5 A Jakub Myśliwy
5 B Paulina Szewczyk, Emilia Pałczyńska
5 C Emilia Bania

6 A Karol Denys
6 B Karolina Głowacz

7 A Joanna Dudziak
7 B Rafał Potracki
7 C Jakub Konopka, Marek Zawada, Arek Kokora

2 AG David Wala
2 BG Julia Skowronek
2 CG Julia Grochowska, Kamil Kampka
2 DG Izabela Hałacz

3 AG Karina Fiksiak
3 BG Martyna Trębacz
3 CG Michał, Łukasz Gawliczek, Paweł Wranik
3 DG Katarzyna Jurczyszyn


Uczeń Miesiąca XI 2017r.

2 A JAKUB ZAJĄC, MANUELA MIKIEWICZ

3 A SZYMON KOROLEWICZ, JAKUB BOŃCZYK
3 B MARTA GAJDA
3 C MARTYNA CYBULSKA, ANTONI KULIGA
3 D DARIA KUKIEŁKA, SŁAWEK JAKUBUS

4 A JULIA HAHN, WIKTORIA LECHOCKA
4 B ALICJA KUCZERA, ZUZANNA BAJGIER
4 C AGATA KONDERLA
4 D PATRYCJA GOLIK, SONIA STĘŻOWSKA

5 A IRENA GADACHIK, ZUZANNA JASZEWSKA
5 B FELIKS WÓJCIK, MAŁGORZATA MATELSKA
5 C BARTOSZ KRÓLIK

6 A KAROLINA CIEŚLIK
6 B KAJA ZAWADZKA

7 A MAJA KALICKA
7 B KAMILA JANCZAR, KAMIL SKIBIŃSKI
7 C MARTYNA LINKIEWICZ, MARIA BAZAK

2 AG MATEUSZ BIAŁAS
2 BG MARTYNA SLANY
2 CG NATALIA GEMBALCZYK
2 DG KINGA POLAK

3 AG MARTA MONETA
3 BG DOMINIKA WIŚNIEWSKA
3 CG MICHAŁ, ŁUKASZ GAWLICZEK
3 DG KATARZYNA JURCZYSZYN



Uczeń Miesiąca X 2017r.

2a Martyna Wycisk, Lena Junka

3a Amelia Gaszyna
3b Łucja Rucińska
3c Emilia Pacharzyna, Marta Wróblewska
3d Paulina Halamoda, Szymon Rachelski

4a Zosia Jasiukajc, Ewa Petka
4b Maja Słoboda
4c Estera Brzoska
4d Julia Owczarek, Julia Szastak

5a Sznicer Małgorzata, Leszczyński Michał
5b Maja Chodkowska, Zuzanna Hajduga
5c Julia Linkiewicz

6a Ola Janiuk
6b Julia Czerny

7a Michał Mikołajec
7b Artur Herud
7c Weronika Otlik, Emilia Otlik

2 ag Adrian Weczerek
2bg Monika Nowak
2cg Karolina Koczy, Magdalena Miechówka
2dg Ania Machowska

3 ag Mateusz Lipa
3bg Gracjan Kaniuka
3cg Michał Gawliczek
3dg Katarzyna Jurczyszyn


***

Uczeń Miesiąca IX 2017r.

2 A WIKTORIA PRZELIORZ, ALEKSANDER LUŻYNA – JAKUBCZYK

3 A MIKOŁAJ MYŚLIWY
3 B OSKAR KOSTRZON
3 C MAŁGORZATA JASNY, ALEKSANDRA WRÓBLEWSKA
3 D MAKSYMILIAN PASZCZYŃSKI

4 A GRZEGORZ HETWER, AGNIESZKA STOCKA
4 B NATALIA KICIA
4 C MICHAŁ OLEJNICZAK
4 D TOMASZ SZENDZIELORZ

5 A HANNA ROMAŃCZUK
5 B MAGDALENA GIL
5 C JULIA SZEWCZYK

6 A WIKTORIA KRETEK
6 B MAREK HALAMODA, PAULINA GRUSZCZYK

7 A PATRYK BIAŁAS
7 B ALEKSANDRA PIWOWAR
7 C EMILIA SZEWCZYK, ALEKSANDRA ZAJ

2 AG KAMIL PIECHACZEK
2 BG SEBASTIAN NOWAK
2 CG ALEKSANDRA OLEJNICZAK
2 DG PATRYK ORC

3 AG PAULINA ŁAWNICZAK
3 BG WIKTORIA SZCZEPANEK
3 CG MICHAŁ GAWLICZEK
3 DG Brak



Uczniowie Miesiąca w roku szkolnym 2016/2017
Jesteśmy OK!
e-Dziennik
Logowanie
Nazwa użytkownika

Hasło



Nie możesz się zalogować?
Poproś o nowe hasło
Każdy może kodować
Kodowanie 2017
Projekty innowacyjne
-Language @mosphere
-Koło Noblisty
-Akademia Myśli Twórczej

- Robotyka

- Destination Imagination
- Teatr Cieni
Projekty UE
Comenius
-My healthy lifestyle...

POKL
-KomPAS
-Nauka bez tajemnic
-Be Smart, My Student!

Euroregion Silesia
- Sport w sztuce...
- Wspólna nauka...

Projekty systemowe
-Indywidualizacja...
- TIK Tak
Szkoła w Ruchu
Stop cyberprzemocy!
Kreatywni z Ostroga